Hikayemizi Keşfedin

 

1993 yılından günümüze; Modem bir anlayış biçimi ile gelişen NiRa Gurme Nizamettin Bingöl ve Ramazan Bingöl kardeşler tarafından kuruldu. İlk marketlerini Etimesgut’ta açan kardeşler; Ürün yelpazeleri, organik ve yöresel gıdaları ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflediler.

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin dört bir yanından getirdikleri balık ve deniz mahsulleri ile NiRa – Balık markasını hayata geçirdiler ve son olarak ta Çakırlar’da NiRa Gurme Market & NiRa Restaurand’ı hayata geçirdiler.

NiRa Gurme Market’te yöresel peynir & zeytin çeşitlerinden; ithal ürünlere, şarküteriden, manava; dry age et çeşitlerinden, deniz mahsullerine; Birçok ürünü bulmanız mümkün.

Restaurand kısmında ise, görebileceğiniz kahvaltılıkları, karakovan balı, zeytin çeşitleri ile sizlere mükemmel bir kahvaltı vaat ediyor.

Öğlen ve akşam yemeklerinde ise oldukça geniş bir menü yelpazesine sahip olan NiRa Gurme; Kebap çeşitleri, steakleri, mezeleri, dry age et çeşitleri ve denizden çıkan ne varsa sizlerin beğenisine sunuyor. Alışveriş sonrası yorgunluğumuzu atmak için; Cafe bölümünde kahvenizi içip dinlenirken, çocuklarınızda özel eğitmenler eşliğinde oyun parkımızın tadını çıkarabilirler. Sizler için tüm detayların düşünüldüğü NiRa lezzet durağına uğramadan geçmeyin. Ayrıcalıklar Dünyası NiRa’da Sizlerle Buluşuyor…

Misyon

Ürün kalitesine ve hijyene verdiğimiz önemle, bunun yanı sıra piyasada yer alan yöresel, organik, tropik ve mevsim dışı manav ürünleriyle tüm farklı ürün gruplarını bünyemizde barındırarak müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Vizyon

Ankara’da tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın olmaktır.

@niragurmerestoran

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin, güncel duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.

Instagram'da Bizi Takip Edin

Rezervasyon

Dostlarınızla Keyifli Bir Zaman Geçirmek İçin Yerinizi Ayırtın...

Rezervasyon detaylarını giriniz

Kişi Sayısı:

Saat:

Rezervasyon Talebi Gönder

Yukardaki formu doldurarak rezervasyon talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.E-Posta ile tarafınızla iletişime geçilerek rezervasyonunuz teyit edilecektir.