Özel Günlerinizin Vazgeçilmezi

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin dört bir yanından getirdikleri balık ve deniz mahsulleri ile NiRa – Balık markasını hayata geçirdiler ve son olarak ta Çakırlar’da NiRa Gurme Market & NiRa Restaurand’ı hayata geçirdiler. NiRa Gurme Market’te yöresel peynir & zeytin çeşitlerinden; ithal ürünlere, şarküteriden, manava; dry age et çeşitlerinden, deniz mahsullerine; Birçok ürünü bulmanız mümkün.

 

Yüzyıllarca birçok farklı kültüre ve medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu topraklar , Anadolu’nun en zengin yemek kültürüne sahip bölgelerinden biridir. Türk mutfağının en güzel örneklerini, Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş özel tatlarını ve Anadolu’ya özgü geleneksel lezzetleri seçkin bir mutfak ve servis anlayışı ile misafirlerine sunmaktayız. Tartışmasız Ankara’nın en güzel lokasyonuna ve manzarasına sahip restoranı olan Nira Gurme, Ankara’da tatmadığınız tatları damak zevklerini sizlere has sanatı ile hissettiriyor.

 

Özel günlerinizin uğrak mekanı olan NiRa Gurme Restaurant sizlerin konforu ve rahatı için yemek sanatı ve hizmet kalitesi ile vazgeçilmez bi mekan oluşunu her an korumaktadır.

Hemen Arayın Lezzet Durağında Sizi Ağırlayalım : 444 9 721

@niragurmerestoran

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin, güncel duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.

Instagram'da Bizi Takip Edin

Rezervasyon

Dostlarınızla Keyifli Bir Zaman Geçirmek İçin Yerinizi Ayırtın...

Rezervasyon detaylarını giriniz

Kişi Sayısı:

Saat:

Rezervasyon Talebi Gönder

Yukardaki formu doldurarak rezervasyon talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.E-Posta ile tarafınızla iletişime geçilerek rezervasyonunuz teyit edilecektir.